Sürdürebilir Turizm

Safran Germia Palas, konumu ve bahçe manzaralı odalarında misafirlerin ihtiyaç duyabileceği tüm detaylar ile konuklarına kaliteli hizmet ve konfor sunmaktadır. Türkiye’mizin gözde tarihi kenti Safranbolu’yu gezmek için gelen siz değerli misafirlerimize evlerinizdeki rahatlığı hissettirmek, güler yüzlü personelimiz ile misafir memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak temel hedeflerimiz arasındadır.

Tesisimiz, sahip olduğu zengin kültürel mirası olan tarihi evleri ile UNESCO “Dünya Miras Listesi” ne girmeyi başarmış olan Safranbolu’muza sadece 3 km uzaklıkta , Karabük merkeze 5 km, Karabük Üniversite’sine 1 km’lik mesafededir.  Safranbolu Tarihi Eski Çarşı, Bulak Mencilis Mağarası ve Cam Teras gibi görülmesi gereken turistik gezi yerlerine olan stratejik konumumuz, tesisimizi bir Safranbolu gezintisi için mükemmel bir tercih haline getirmektedir.

Safran Germia Palas, Covid-19 salgınına karşı gerekli tedbirler alarak bakanlık onaylı Güvenli Turizm Sertifikasına sahip olmaya hak kazanmıştır. Sürdürülebilir turizm işletmemiz tarafından benimsenmekte olup, işletme politikalarımız arasında yer almaktadır. Fiziksel engelli misafirlerimiz için  koşullar kısmen sağlanmakta olup  engelli misafirlerimiz için çalışmalarımız devam etmektedir

Resim
100. Yıl Mahallesi, 1007. Cadde, 1059. Sokak, No:22, KARABÜK
0370 433 52 52
info@safrangermia.com
www.safrangermia.com ©
X